Sennheiser electronics

Телефон:
Факс:
Ел. пошта:

Завантажити

http://sennheiser.com.ua/service/download/

Тут Ви знайдете останні PDF— версії інструкцій з експлуатації продукції Sennheiser, ЄС декларацій відповідності, технічних даних і листів частот для радіосистем.


Тут Ви знайдете останні версіі
інструкцій з експлуатації продукції Sennheiser Communication, ЄС декларацій відповідності, технічних даних.

Для пошуку інструкцій з експлуатації продуктів знятих з виробництва, будь ласка, натисніть тут.

Інструкції з експлуатаціі складних бездротових навушників та гарнітур Ви зможете знайти на сторінці відповідного товару на сайті офіційного представника www.indigo-music.com.ua

Загальна інструкція та правила використання та експлуатації навушників Sennheiser і гарнітур Sennheiser Communication.

  Перед експлуатацією переконайтеся, щоб вихідна потужність джерела звуку не перевищувала норму опору навушників (гарнітури), яка вказується на упаковці товару у роздiлi характеристики (опір вимірюється в Ω-Ом).

Якість звуку і передача низьких частот багато в чому залежать від правильності розташування навушника у вусі (на вухах). Для отримання максимального задоволення від прослуховування використовуйте амбушюри, що додаються у комплекті або вушні вставки.

  Для отримання правильного розподілу звучання переконайтеся, що ви правильно одягли навушники / гарнітуру: права чашка (промаркована латинською літерою R) призначена для правого вуха, ліва (промаркована латинською літерою L) — для лівого, також переконайтеся, що ви повністю, до упору вставили роз’єм штекера в гніздо виходу на навушники (та гніздо входу мікрофона — для гарнітур)

  Періодично очищуйте вставні навушники сухою тканиною.

  При розмові через гарнітуру на відкритому просторі, для більш зручнішого комфорту використовуйте захисну насадку (вітрозахист) для мікрофону, яка входить до комплекту (якщо мікрофон виносний, в прихованих мікрофонах вітрозахист не передбачений). Якщо гарнітура використовується кількома особами по черзі, то рекомендується в гігієнічних цілях перед використанням протирати мікрофон сухою серветкою, або використовувати індивідуальну захисну насадку (вітрозахист).

  Не користуйтеся навушниками в ситуаціях, які вимагають від вас підвищеної уваги (наприклад, при керуванні автомобілем).

  Бережіть навушники (гарнітуру) від впливу вологи, пилу, бруду та тривалого впливу підвищених / знижених температур.

Магнітні поля можуть становити небезпеку для людей, що користуються електрокардіостимуляторами та дефібриляторами.  Пацієнтам з електрокардіостимулятором або імплантованими дефібрилятором рекомендується тримати навушники (гарнітуру) на відстані не менш ніж 3 см від імплантованого пристрою.