Sennheiser electronics

Телефон:
Факс:
Ел. пошта:

Сертифікати та дозволи

http://sennheiser.com.ua/brand/certificates/

Протягом більше 60 років ім’я Sennheiser відомо у всьому світі за відмінну якість продукції. Це якість підтримується шляхом постійного розвитку системи менеджменту якості, яке є для нас, абсолютним пріоритетом.

Sennheiser діє в рамках сертифікату якості ISO 9001:2008, а також, вимог національних і міжнародних авіаційних сертифікацій. Співробітники Sennheiser завжди працюють відповідно до системи якості, що підтверджується регулярними аудиторськими перевірками. Це гарантує, що наші клієнти завжди можуть розраховувати на якість наших виробів і послуг, в даний час і в майбутньому.


Компанія «Індіго М’юзік» була утворена в 1995 році. Зараз вона є одним з провідних українських операторів на ринку професійного звуку та світла, музичних інструментів та обладнання.

Крім того, будучи офіційним представником Sennheiser Electronics в Україні та Молдові, ми успішно освоюємо такі напрямки, як:

  •   професійні мікрофонні системи для турових компаній, ТВ і Радіо студій, бродкаста;
  •   роздрібний і оптовий продаж мікрофонів і навушників;
  •   конференційні системи для залів засідань і т. д..;
  •   авіаційне аудіо обладнання (гарнітури для екіпажу і пасажирів);
  •   Аудіологія (індивідуальне звукове обладнання для людей з частковою втратою слуху);
  •   інформаційні аудіо системи (системи Guide Port і Tour Guide).  

За час нашої роботи ми отримали чимало документів, що підтверджують наші успіхи і досягнення. У цьому розділі ви можете ознайомитися з деякими з них: